Принтер чеків SPRT SP-POS58IV з автообрізкою
Купити!
Задайте питання
Артикул: 1981
Інтерфейс підключення: USB
Автообрізка: Так
Максимальна ширина стрічки: 58мм
Швидкість друку: 90мм/сек
Ресурс термоголовки: 60км
Виробник: SPRT
Порівняти
  • Опис
  • Характеристики
Технічні характеристики:
  • надійна конструкція друкованого вала на шарикопідшипниках;
  • легке завантаження друкованої стрічки;
  • підтримка друку графічних зображень і штрих-кодів;
  • зносостійкий корпус з ергономічним сучасним дизайном;
  • низький рівень робочого шуму;
  • захист від перегріву;
  • інтерфейс підключення: USB.
Автообрізка: Так
Максимальний діаметр рулону: 80мм
Швидкість друку: 90мм/сек
Щільність друку: 203dpi
Ресурс термоголовки: 60км
Напруга додаткового порта: 12Вольт
Додатковий порт для грошового ящика/дзвінка: Так
Спосіб друку: Термо
Габаритні розміри: 216 х 138 х 125мм